sVážka propojuje lidi s podobným záměrem v podobném čase. Do divadla, na koncerty, ale i na výlety za krásami nejen naší země :-) viz https://akce.svazka.cz/vylety

Objednávka přepravy

Po dokončení objednávky Vám bude zaslán e-mail o požadované přepravě. Vaše platba bude blokována než sVážka najde možnost Vaší cesty a odešle Vám jízdenku. Nenajdeme-li vhodnou spolujízdu, peníze odblokujeme.

sVážka zatím nepočítá s akcí podle těchto kritérií. Napište nám na info@svazka.cz o jakou akci a kdy se jedná a my ji rádi podpoříme.
Akce zobrazujeme týden před jejich konáním. Někdy i dříve.
pin

Osobní údaje

Vzdálenost:

km

Cena:

sVážka k Vaší závazné poptávce vyhledá možný spoj.

popup_image

Výlety nejen pro seniory za poznáním krás naší země

Vážení senioři a milovníci výletů všech věkových kategorií, v seznamu výletů na webové adrese https://akce.svazka.cz/vylety si můžete vybrat z nabídky výletů. Stačí u výletu, jež Vás zajímá, kliknout na "Mám zájem", vyplnit Váš email (nemáte-li, zadejte "info@svazka.cz"), zvolit v mapce zastávku poblíž Vašeho domu, do políčka "Váš vzkaz sVážce" nezapomeňte uvést Váš telefon a stisknout "Odeslat". My se Vám rádi ozveme. Anebo nám prostě zavolejte na tel. +420 608 036 860. Máte zájem o výlet na jiné místo? Dejte nám vědět prosím.